Wskaźniki i stawki

skala podatkowa - 2015 rok

dochód wysokość podatku
do 85.528 zł18% - 556,02 zł
powyżej 85.528 zł14.839,02 zł + 32% ponad 85.528 zł

 więcej aktualnych wskaźników

Pamiętaj, pozostał(o):

17 dni do opłacenia ZUS za miesiąc styczeń dla firm nie zatrudniających pracowników.

22 dni do opłacenia ZUS za miesiąc styczeń dla firm zatrudniających pracowników.

27 dni do opłacenia podatku dochodowego od osób fizycznych za miesiąc styczeń.

1 dzień do opłacenia podatku VAT za miesiąc grudzień.
24 styczeń 2021

Linki


 http://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG.CMS.ENGINE/ - Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej - Szybsza rejestracja firmy online. Zarządzasz wpisem nie wychodząc z domu. Aktualne dane o twojej działalności gospodarczej.

 http://www.stat.gov.pl/regon/ - Główny Urząd Statystyczny Rejestr REGON - wyszukiwarka podmiotów gospodarki narodowej

 http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/ - Potwierdzenie numeru VAT (VIES)

 http://www.is.rzeszow.pl - Strona Izby Skarbowej w Rzeszowie zawiera informacje o adresach i zasięgu działania urzędów skarbowych województwa podkarpackiego, wzory deklaracji podatkowych, aktualne stawki za 1 km przebiegu pojazdu prywatnego używanego do celów służbowych, adresy GUS-u, Ministerstwa Finasów itp.

 http://www.mf.gov.pl/ - Witryna Ministerstwa Finansów - zawiera aktualne adresy oraz bieżące informacje na temat działalności ministerstwa; informacje na temat zmian w ustawach o podatku dochodowym od osób fizycznych, podatku dochodowym od osób prawnych, podatku VAT itp. Strona zawiera także orzeczenia i interpretacje prawa podatkowego wszystkich urzędów i izb skarbowych w Polsce.

 http://www.zus.pl/ - Serwis informacyjny ZUS dla ubezpieczonych oraz dla płatników składek, zawiera informacje o aktualnych stawkach i wskaźnikach z zakresu: prawa, systemu ubezpieczeń, itp.

 http://www.podatki.onet.pl/ - Serwis podatkowy - interesujące artykuły i informacje dla podatników, aktualne akty prawne, poradniki, wzory umów, itp.

 http://www.podatki.biz/ - Serwis podatkowy, zawiera informacje o danych teleadresowych urzędów i instytucji, aktach prawnych oraz przydatne informacje dla podatników w zakresie rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej, wzory umów, wyjaśnienia izb skarbowych i ministerstwa finansów, itp.

 http://www.kip.gov.pl/ - Strona Krajowej Informacji Podatkowej, jest to stworzony przez Ministerstwo Finansów system informacyjny, który ma służyć podatnikowi w rozwiązywaniu wątpliwości z zakresu prawa podatkowego i procedur stosowanych przez polską administracją skarbową

BIURO KSIĘGOWO-FINANSOWE OPTIMUM Sp. Jawna
35-328 Rzeszów, ul. Geodetów 1
tel. 017 858 66 85
fax. 017 864 24 72
e-mail: biuro@bkfoptimum.pl

strona główna     o nas     oferta     aktualności     linki     kontakt