Wskaźniki i stawki

skala podatkowa - 2015 rok

dochód wysokość podatku
do 85.528 zł18% - 556,02 zł
powyżej 85.528 zł14.839,02 zł + 32% ponad 85.528 zł

 więcej aktualnych wskaźników

Pamiętaj, pozostał(o):

23 dni do opłacenia ZUS za miesiąc wrzesień dla firm nie zatrudniających pracowników.

28 dni do opłacenia ZUS za miesiąc wrzesień dla firm zatrudniających pracowników.

3 dni do opłacenia podatku dochodowego od osób fizycznych za miesiąc sierpień.

8 dni do opłacenia podatku VAT za miesiąc sierpień.
17 wrzesień 2021

Linki


 http://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG.CMS.ENGINE/ - Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej - Szybsza rejestracja firmy online. Zarządzasz wpisem nie wychodząc z domu. Aktualne dane o twojej działalności gospodarczej.

 http://www.stat.gov.pl/regon/ - Główny Urząd Statystyczny Rejestr REGON - wyszukiwarka podmiotów gospodarki narodowej

 http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/ - Potwierdzenie numeru VAT (VIES)

 http://www.is.rzeszow.pl - Strona Izby Skarbowej w Rzeszowie zawiera informacje o adresach i zasięgu działania urzędów skarbowych województwa podkarpackiego, wzory deklaracji podatkowych, aktualne stawki za 1 km przebiegu pojazdu prywatnego używanego do celów służbowych, adresy GUS-u, Ministerstwa Finasów itp.

 http://www.mf.gov.pl/ - Witryna Ministerstwa Finansów - zawiera aktualne adresy oraz bieżące informacje na temat działalności ministerstwa; informacje na temat zmian w ustawach o podatku dochodowym od osób fizycznych, podatku dochodowym od osób prawnych, podatku VAT itp. Strona zawiera także orzeczenia i interpretacje prawa podatkowego wszystkich urzędów i izb skarbowych w Polsce.

 http://www.zus.pl/ - Serwis informacyjny ZUS dla ubezpieczonych oraz dla płatników składek, zawiera informacje o aktualnych stawkach i wskaźnikach z zakresu: prawa, systemu ubezpieczeń, itp.

 http://www.podatki.onet.pl/ - Serwis podatkowy - interesujące artykuły i informacje dla podatników, aktualne akty prawne, poradniki, wzory umów, itp.

 http://www.podatki.biz/ - Serwis podatkowy, zawiera informacje o danych teleadresowych urzędów i instytucji, aktach prawnych oraz przydatne informacje dla podatników w zakresie rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej, wzory umów, wyjaśnienia izb skarbowych i ministerstwa finansów, itp.

 http://www.kip.gov.pl/ - Strona Krajowej Informacji Podatkowej, jest to stworzony przez Ministerstwo Finansów system informacyjny, który ma służyć podatnikowi w rozwiązywaniu wątpliwości z zakresu prawa podatkowego i procedur stosowanych przez polską administracją skarbową

BIURO KSIĘGOWO-FINANSOWE OPTIMUM Sp. Jawna
35-328 Rzeszów, ul. Geodetów 1
tel. 017 858 66 85
fax. 017 864 24 72
e-mail: biuro@bkfoptimum.pl

strona główna     o nas     oferta     aktualności     linki     kontakt