Wskaźniki i stawki

ZUS -osób prowadzących działalność za okres IV-XII'2015

ubezp. społ.
(51)
zdrowotne
(52)
FP
(53)
754,67 zł279,41 zł58,20 zł
razem: 1 092,28 zł

 więcej aktualnych wskaźników

Pamiętaj, pozostał(o):

23 dni do opłacenia ZUS za miesiąc wrzesień dla firm nie zatrudniających pracowników.

28 dni do opłacenia ZUS za miesiąc wrzesień dla firm zatrudniających pracowników.

3 dni do opłacenia podatku dochodowego od osób fizycznych za miesiąc sierpień.

8 dni do opłacenia podatku VAT za miesiąc sierpień.
17 wrzesień 2021
" Zatem, jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej (...) nie ma sensu żebyśmy to robili. Powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my "
Henry Ford (1923)

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą księgową świadczącą kompleksowe, wysokiej klasy, usługi księgowe dla podmiotów gospodarczych. Stworzoną przez osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym w zakresie księgowości i finansów, pracujących z pasją i oddaniem. Wszyscy, zarówno właściciele jak i pracownicy posiadają wykształcenie ekonomiczne, w tym zdecydowana większość wyższe.

Naszą ofertę kierujemy do podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności i różnej wielkości . Obsługujemy firmy prowadzące działalność gospodarczą w różnych formach prawnych; osób fizycznych, spółek osobowych, spółek kapitałowych, stowarzyszeń oraz fundacji.

Działamy na podstawie licencji uprawniającej do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydaną przez Ministra Finansów o nr 26548/01. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej ze świadczonymi usługami, zabezpiecza to dodatkowo naszych Klientów przed ryzykiem podatkowym.

W bieżącej działalności wykorzystujemy nowoczesne i niezawodne narzędzia pracy. Korzystamy z najnowszej, stale aktualizowanej wersji oprogramowania CDN OPTIMA firmy COMARCH S.A.

Cały czas dbamy o ciągłe podnoszenie kwalifikacji i utrzymywanie stałego, wysokiego poziomu merytorycznego naszego zespołu. W naszym biurze znajdziesz życzliwą obsługę i fachową pomoc w dziedzinie rachunkowości, finansów i kadr.

Jakie są nasze atuty?

 posiadamy specjalistyczną wiedzę z zakresu rachunkowości, podatków, kadr i płac;

 Twoje księgi prowadzimy prawidłowo, rzetelnie i systematycznie;

 obniżamy Twoje koszty działalności;

 dajemy Ci możliwość skupienia się na rozwoju Twojej firmy;

 gwarantujemy dyskrecję, poufność i ochronę danych;

 ponosimy odpowiedzialność za wykonywane czynności.

 nie chorujemy

 nie bierzemy urlopu
Po podpisaniu umowy z naszym biurem Klienci ograniczają swoje czynności księgowe do rzetelnego dokumentowania operacji gospodarczych, tzn. wystawiania dowodów sprzedaży (faktury, rachunki, paragony) oraz przyjmowania dokumentów zakupu. Dokumenty te wystarczy zebrać razem i dostarczyć do naszego biura w uzgodnionych w umowie terminach. Resztą, czyli sporządzeniem odpowiednich rejestrów podatkowych oraz na ich podstawie właściwych deklaracji dla urzędu skarbowego - zajmiemy się my.

BIURO KSIĘGOWO-FINANSOWE OPTIMUM Sp. Jawna
35-328 Rzeszów, ul. Geodetów 1
tel. 017 858 66 85
fax. 017 864 24 72
e-mail: biuro@bkfoptimum.pl

strona główna     o nas     oferta     aktualności     linki     kontakt