Wskaźniki i stawki

ZUS -osób prowadzących działalność za okres IV-XII'2015

ubezp. społ.
(51)
zdrowotne
(52)
FP
(53)
754,67 zł279,41 zł58,20 zł
razem: 1 092,28 zł

 więcej aktualnych wskaźników

Pamiętaj, pozostał(o):

15 dni do opłacenia ZUS za miesiąc maj dla firm nie zatrudniających pracowników.

20 dni do opłacenia ZUS za miesiąc maj dla firm zatrudniających pracowników.

25 dni do opłacenia podatku dochodowego od osób fizycznych za miesiąc maj.

30 dni do opłacenia podatku VAT za miesiąc maj.
26 maj 2024
" Zatem, jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej (...) nie ma sensu żebyśmy to robili. Powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my "
Henry Ford (1923)

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą księgową świadczącą kompleksowe, wysokiej klasy, usługi księgowe dla podmiotów gospodarczych. Stworzoną przez osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym w zakresie księgowości i finansów, pracujących z pasją i oddaniem. Wszyscy, zarówno właściciele jak i pracownicy posiadają wykształcenie ekonomiczne, w tym zdecydowana większość wyższe.

Naszą ofertę kierujemy do podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności i różnej wielkości . Obsługujemy firmy prowadzące działalność gospodarczą w różnych formach prawnych; osób fizycznych, spółek osobowych, spółek kapitałowych, stowarzyszeń oraz fundacji.

Działamy na podstawie licencji uprawniającej do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydaną przez Ministra Finansów o nr 26548/01. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej ze świadczonymi usługami, zabezpiecza to dodatkowo naszych Klientów przed ryzykiem podatkowym.

W bieżącej działalności wykorzystujemy nowoczesne i niezawodne narzędzia pracy. Korzystamy z najnowszej, stale aktualizowanej wersji oprogramowania CDN OPTIMA firmy COMARCH S.A.

Cały czas dbamy o ciągłe podnoszenie kwalifikacji i utrzymywanie stałego, wysokiego poziomu merytorycznego naszego zespołu. W naszym biurze znajdziesz życzliwą obsługę i fachową pomoc w dziedzinie rachunkowości, finansów i kadr.

Jakie są nasze atuty?

 posiadamy specjalistyczną wiedzę z zakresu rachunkowości, podatków, kadr i płac;

 Twoje księgi prowadzimy prawidłowo, rzetelnie i systematycznie;

 obniżamy Twoje koszty działalności;

 dajemy Ci możliwość skupienia się na rozwoju Twojej firmy;

 gwarantujemy dyskrecję, poufność i ochronę danych;

 ponosimy odpowiedzialność za wykonywane czynności.

 nie chorujemy

 nie bierzemy urlopu
Po podpisaniu umowy z naszym biurem Klienci ograniczają swoje czynności księgowe do rzetelnego dokumentowania operacji gospodarczych, tzn. wystawiania dowodów sprzedaży (faktury, rachunki, paragony) oraz przyjmowania dokumentów zakupu. Dokumenty te wystarczy zebrać razem i dostarczyć do naszego biura w uzgodnionych w umowie terminach. Resztą, czyli sporządzeniem odpowiednich rejestrów podatkowych oraz na ich podstawie właściwych deklaracji dla urzędu skarbowego - zajmiemy się my.

BIURO KSIĘGOWO-FINANSOWE OPTIMUM Sp. Jawna
35-328 Rzeszów, ul. Geodetów 1
tel. 017 858 66 85
fax. 017 864 24 72
e-mail: biuro@bkfoptimum.pl

strona główna     o nas     oferta     aktualności     linki     kontakt